Meble wielofunkcyjne uwielbiamy w Polsce od lat. Z uwagi na to, że mieszkamy często na dość niedużej przestrzeni metrażowej, marzymy o wyborze takich mebli, które nie tylko z powodzeniem służyć by nam mogły przez wiele lat, ale również będą spełniały przynajmniej kilka funkcji. Dla wielu inwestorów zakup standardowej sofy bez możliwości rozkładania nie jest dość atrakcyjny. Bo już zdecydowanie lepiej jest kupić mebel, który w razie potrzeby posłużyć będzie mógł jako dodatkowa przestrzeń do spania.

Z pewnością doskonałym rozwiązaniem do mieszkań czy domów pozostają wersalki. Te znane od lat meble dostępne są dziś w coraz lepszych i bardziej wytrzymałych wersjach. Mnogość modeli, pełen wariant możliwości kolorystycznych czy wzorniczych – to wszystko sprawia, że przeglądając asortyment meblowy można wybierać i przebierać w propozycjach adresowanych do współczesnych kupujących. Co więcej – wersalka to trwałość znana od lat i przy tym wyborze obstawiają głównie ci, którzy dotąd nie znali nic innego, jak wersalkę właśnie.

Oczywiście wybór sof dziś też jest ogromny. W ofercie dobrych salonów meblowych znajdziemy więc modele klasyczne – nierozkładane, jak i te stworzone z myślą o spełnieniu nawet tych najbardziej rygorystycznych wymagań – sofy wygodnie rozkładane. Sofy jako meble wypoczynkowe zagościć mogą w ścisłym centrum naszej domowej przestrzeni salonowej, ale również i w gustownie urządzonym pokoju gościnnym, romantycznej sypialni czy innym miejscu, do którego chcielibyśmy zaprosić styl i elegancję. A dziś naprawdę jest z czego wybierać!